SPONSORING

Uczniowski Klub Sportowy „CISOWA” Gdynia powstał w roku 1996 jako Stowarzyszenie sportowe z myślą o dzieciach i młodzieży z miasta Gdynia. Celem naszego UKS – u jest:

1. Planowanie i organizowanie pozalekcyjnego życia sporto­wego uczniów w oparciu o możliwości obiektowe i sprzęto­we szkoły.

2. Angażowanie wszystkich uczniów do różnorodnych form aktywności ruchowej, gier i zabaw dostosowanych do wie­ku, stopnia sprawności i zainteresowań sportowych.

3. Uczestniczenie w imprezach sportowych, turniejach.

4. Organizowanie zajęć sportowych dla uczniów szkoły w celu wszechstronnego rozwoju ich sprawności fizycznej i umysłowej.

5. Organizowanie działalności sportowej ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych.

6. Organizowanie uczniom wszystkich klas różnorodnych form współzawodnictwa sportowego.

7. Kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo
w realizacji zadań sportowych Klubu.

Obecnie prowadzimy szkolenie w ośmiu rocznikach/zespołach. Są to:

rocznik 1999 - trener Mieczysław Gierszewski (trener I klasy / UEFA A)

rocznik 2000 - trener Maciej Cieślik (trener I klasy / UEFA A)

rocznik 2001 - trener Adam Szustek (trener I klasy / UEFA A)

rocznik 2002 - trener Sobiesław Przybylski (trener I klasy / UEFA A)

rocznik 2003 - trener Mariusz Byczkowski (trener instruktor)

rocznik 2004 - trener Dariusz Mierzejewski (trener I klasy / UEFA A)

rocznik 2005 - trener Mieczysław Gierszewski

rocznik 2006 i młodsi - trenerzy Maciej Cieślik i Adam Szustek

Zarówno członkowie Klubu jak i jego Zarząd chcą aby Klub mógł się rozwijać i rozszerzać swoją działalność sportową w kolejnych latach. Zwracamy się przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw jak też do osób prywatnych z uprzejmą prośbą o wsparcie tej działalności, np.: w postaci zakupu niezbędnego sprzętu (piłki, dresy, torby, akcesoria treningowe) lub w postaci środków pieniężnych.

W zamian za wsparcie możemy zaoferować:

· Ekspozycję loga firmy na strojach zawodników - będziemy dla Państwa grającą reklamą !!!
· Ekspozycję loga i reklam firmy na turniejach i innych imprezach sportowych
· Promocję firmy w relacjach prasowych (prasa lokalna - RATUSZ, METRO, KURIER  GDYŃSKI,
· Promocję firmy na naszej stronie internetowej www.cisowagdynia.futbolowo.pl

· Promocję firmy i poprzez umożliwienie sprzedaży produktów podczas turniejów
· Certyfikat z podziękowaniami za wspieranie naszego klubu

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, Sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie. Nie podejmujemy się zadań, których nie jesteśmy w stanie spełnić. Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony, będzie służyć promocji wizerunku firmy, jego efekty będą trwałe i głębokie, a nam pomoc ta umożliwi zrealizowanie ambitnego celu sportowego.

Dyscyplina sportowa jaką jest piłka nożna oferuje:
- szeroką, rodzinną publiczność. Kibicami są osoby wszystkich kategorii wiekowych, stanowiący przekrój różnych grup społecznych.
- koszt reklamy jest niższy niż tradycyjnej reklamy,
- reklama taka jest nienachlana, nie budzi złych skojarzeń,
- reklama pozwala skojarzyć reklamowaną firmę ze sportem i tym samym z : energią, dynamiką, szybkością, młodością, zdrowym trybem życia, rywalizacją, zwycięstwem.
- emocje towarzyszące meczom sprawiają, że widz podświadomie zapamiętuje reklamodawcę. Psychologowie i specjaliści od reklamy od lat powtarzają, że jest to najlepszy sposób na utrwalenie reklamy.
- jest to doskonały public relations, czyli sposób na wykreowanie pozytywnego nastawienia do produktu lub usługi.