EURO 2012 - OTWARTY TRENING REPREZENTACJI IRLANDII

• autor: cisowagdynia, 2012-05-09 13:27

U.K.S. "CISOWA" GDYNIA otrzymał zaproszenie w imieniu Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka na Otwartą Sesję Treningową Reprezentacji Irlandii w Piłce Nożnej, która odbędzie się 5 czerwca br. o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Gdyni przy ulicy Olimpijskiej.

Wszystkie nasze drużyny wraz z trenerami będą uczestniczyć w w/w imprezie !!!

Podczas treningu będzie można z bliska zobaczyć gwiazdy ligi angielskiej słynące z nieustępliwości, waleczności oraz wielkiego serca do gry, które pod czujnym okiem wybitnego trenera Giovanniego Trapattoniego podejmą walkę o Puchar Europy.

Wejście na stadion odbywać się będzie za okazaniem bezpłatnych zaproszeń, których dystrybucję prowadzi Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji (każdy zawodnik naszego klubu otrzyma bezpłatną wejściówkę)

Wśród kibiców, którzy przyjdą na stadion, zostaną rozlosowane liczne nagrody, miedzy innymi: koszulki reprezentacji biorących udział w EURO 2012, piłki z podpisami światowej sławy zawodników, sprzęt sportowy, karnety na mecze gdyńskich drużyn w przyszłym sezonie. Dodatkowo przewidziano dla najmłodszych kibiców wiele atrakcji, zarówno przed, jak i w trakcie treningu.

Bramy stadionu będą otwarte od godziny 14:00.

Wszystkich serdecznie zapraszam do wspólnego kibicowania i uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.gosirgdynia.pl