ROCZNIK 1998 - ZWYCIĘSTWO

• autor: cisowagdynia, 2012-09-09 21:59

Orlęta Reda - Cisowa Gdynia 1:4

W pierwszym meczu w sezonie zespół Michał Pietrzyka pewnie pokonał drużynę Orlęta Reda 1:4.Pierwsza połowa spotkania to dominacja naszej drużyny, która wiekszosc czasu spedzała na polowie przeciwnika. Dłuzej utrzymywalismy sie przy piłce, rozgrywalismy akcje szybko,dokladnie i oddawalismy wiele uderzeń na bramke. Po zmianie stron gra nadal toczyła sie w okolicy bramki gopodarzy.Tego dnia bardzo dobrze spisujacy sie  bramkarz Orląt miał dużo pracy i  dzieki jego skutecznej grze tylko dwukrotnie musial siegac po piłke z siatki.Bramka dla gospodarzy padła po stałym fragmencie gry.

Na wyróżnienie w tym spotkaniu zasługują Bartek Matusiak-zdobywca 2 bramek oraz Maciek Bieńko, który bardzo dobrze spisywał sie w bramce.

Bramki: Matusiak x2, Waras, Krajewski