ROCZNIK 1998 - CISOWA - ORKAN 5:1 (2:0)

• autor: cisowagdynia, 2012-09-15 14:55

W sobote 15.09.2012 w Gdyni doszło do spotkania pomiędzy Cisowa Gdynia a Orkanem Rumia(więcej)

Gospodarze po bardzo ładnej , efektownej  grze ograli drużynę z Rumii. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, gdyz spotkały sie dwa rownorzędne zespoły, które nastawione były ofensywnie. Jednak na boisku więcej  z gry miałą druzyna Cisowej, która raz po raz atakowała na bramkę. Akcje były przemyslane, dynamiczne, a co najbardziej cieszy że skuteczne. Niezwykle szczelna obrona  w tym dniu spisywałą sie bardzo dobrze czego efektem była tylko jedna stracona bramka. W środku pola dzieki duzej waleczności oraz determinacji gre dyktowali gopodarze, którzy starali sie rozgrywac akcje do niezwykle ambitnych skrzydłowych. Bramki strzelali: Waras x 2, Walkowiak x 2, Skarżycki. Drużyna Michała Pietrzyka zaprezentowała się znakomicie, cały zespół zasługuje na duże brawa.

Małe derby trójmiasta dla Cisowej Gdynia!!

autor: ~2000 cisowa 2012-09-15 19:37:40

avatar SUPER !! OGLADALEM MECZYK I JESTESCIE DOBRZY ! ŻEBYŚMY MY TAK GRALI KURCZE