ROCZNIK 1998 - NIEPOKONANI...

• autor: cisowagdynia, 2012-09-30 20:52

Cisowa Gdynia - Gosir Luzino 4:2 (1:1)

Cisowa Gdynia na własnym boisku podejmowała drużynę Gosir Luzino. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:2. Na początku spotkania optyczną przewagę mieli goście, którzy niezwykle szybko przechodzili do ataku i stwarzali sytuacje strzeleckie. Dobra gra poskutkowała strzeloną bramką po zamieszaniu w polu karnym. Po straconej bramce piłkarze z Gdyni ruszyli do odrabiania strat. Przejęli inicjatywę  w środku pola, co skutkowało wieloma akcjami ofensywnymi. Po jednej z nich bramkę do szatni zdobył Sebastian Osiński, który wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Jakuba Warasa.

W drugiej części spotkania gra toczyła sie pod dyktando zawodników z Cisowej, którzy kolejne akcje zamieniali na gole. Na listę strzelców wpisał sie Bartek Matusiak oraz Jakub Waras, który dwukrotnie pokonał bramkarza gości. Podopieczni Michała Pietrzyka odnieśli czwarte zwycięstwo i pozostają drużyna niepokonaną.