CISOWA GDYNIA - strona oficjalna

Ładowanie...

ROCZNIK 1998 - NIEWYKORZYSTANE SYTUACJE I BŁĘDY W OBRONIE

• autor: cisowagdynia, 2012-10-14 18:15

Gks Linia - Cisowa Gdynia 3:4 (1:4)

W niedziele o godzinie 15.00 odbył się mecz, w którym zwycięska ręka "wyszła" Cisowa Gdynia. Od samego początku inicjatywe przejeli goście, którzy narzucili swój rytm gry. Stworzyli bardzo dużo sytuacji, jednakże cztery  z nich zakończyły się sukcesem. Wykorzystane dwa rzuty wolne po golach Czerwionki i Brzoskowskiego oraz dwie piękne akcje zakończone celnymi trafienianiami napawały optymizmem na drugą część spotkania.

Druga odsłona była fatalna  w wykonaniu Cisowej. Brak zdecydowania w akcjach ofensywnych wykorzystali gospodarze, którzy w 15 minut doprowadzili do stanu 3:4. Fatalne błędy  w obronie wykorzystali szybcy napastnicy druzyny z Lini. Dwa podania za "kołnierz" zakończyły się strzelonymi bramkami. Po stracie bramek Cisowa się nieco otrząsnęła i zaczęła śmielej atakować, natomiast ich akcje kończyły się  w środkowej części boiska bądz podania były niedokładne i zbyt długie. W ostatnich 10 minutach gospodarze mogli doprowadzić do remisu jak i stracic co najmniej 3 bramki.

Z przebiegu spotkania Cisowa Gdynia była lepszym zespołem, ale brakowało skuteczności w tym dniu. Dlatego należy się cieszyć z kolejnych 3 pkt. i skoncentrować się na przyszłości, w której już za tydzień nasz zespół zmierzy się w meczu derbowym z Bałtykiem Gdynia.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.