ROCZNIK 1998 - CISOWA JEDZIE DO GDAŃSKA

• autor: cisowagdynia, 2012-10-25 18:24

28.10.2012 (niedziela) młodzi piłkarze Cisowej Gdynia  zmierzą się z Santosem przy ulicy Zielonogórskiej w Gdańsku.

Małymi krokami zbliżamy się do końca rundy jesiennej. Kolejny tydzień Cisowa Gdynia pracowała nad taktyką, której efekty już było widać z Bałtykiem Gdynia. Dodatkowo systematycznie ćwiczone były stałe fragmenty gry oraz atak pozycyjny, który w meczu z Santosem może być niezwykle ważnym atrybutem naszej drużyny. Mimo kłopotów kadrowych Cisowa  Gdynia podchodzi do meczu w pełni zmobilizowana i skoncentrowana. Mecze wyjazdowe bywają bardzo trudne i wynik jest zawsze sprawa otwartą pomimo tego, że obie drużyny w tabeli znajdują się po dwóch przeciwstawnych biegunach.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy zdobyty punkt przybliża nas do usadowienia się na pozycji lidera, dlatego też nie lekceważymy rywala, a wręcz przeciwnie podchodzimy z respektem. Nasz cel się nie zmienia - jedziemy po 3 punkty - powiedział Michał Pietrzyk trener Cisowej Gdynia.