ROCZNIK 1998 - SPARING NR 3 Z BAŁTYKIEM GDYNIA

• autor: cisowagdynia, 2013-03-21 10:28

W dniu 23.03.13 (niedziela) o godzinie 17.00  na boisku GOSiR odbedzie się mecz sparingowy z udziałem Cisowej Gdynia i Bałtyku Gdynia(więcej...)

Obie drużyny już rywalizowały ze sobą miedzy innymi w zeszłorocznym sparingu, w którym poleglismy 0.6. W lidze to Ciasowa Gdynia okazała sie lepsza pokonując Bałtyk 4.1. Należy zwrócic uwagę że był to nieco okrojony zespół młodego Bałtyku, gdyż drużyna również startuje w rozgrywkach pomorskiej ligi juniorów zajmując wysoką 6 lokatę.

Zbiórka zawodników na GOSiR o godz. 16.00. Trener Michał Pietrzyk zabiera wszystkich zawodników reprezentujących barwy Cisowej Gdynia 98 oraz trójkę zawodników grających na co dzień w roczniku 99. Serdecznie zapraszamy na stadion przy Olimpijskiej.