ROCZNIK 1998 BAŁTYK GDYNIA - CISOWA GDYNIA 5:2 (3:1)

• autor: cisowagdynia, 2013-03-24 18:57

Mecz z Bałtykiem odbywał się w mroźnych warunkach.Mimo tego na boisku było bardzo gorąco dzięki dobrej grze obu zespołu (więcej...)

Cisowa Gdynia delikatnie się cofnęła i czekała na poczynania gospodarzy. Gra z kontry była głównym celem w dążeniu do zdobycia bramek. Na tle Cisowej Gdynia Bałtyk stworzył więcej sytuacji podbramkowych z których wykorzystał 5.Z naszej strony również nie brakowało wielu akcji, jednakże 2 zamieniliśmy na bramki oraz 2 zdobyliśmy ze "spalonego". Więcej z gry miał Bałtyk, który wieloma akcjami z prawej strony zagrażał bramce Macieja Bieńki.

Cieszy gra w obronie, gdyż założenia taktyczne jakie nakreślił trener zawodnicy Cisowej wypełnili w 90%. Twarda, zdecydowana gra nie pozwoliła by Bałtyk tak łatwo przedostawał sie w pole karne. Bramki uderzali z za pola karnego, jedna wykorzystali sam na sam. Pomimo wpuszczonych 5 bramek, Maciej spisywał sie bardzo dobrze i uchronił zespół co najmniej 3 razy od utraty kolejnych bramek. Bramki dla Cisowej zdobyli niezwykle aktywny Dawid Czerwionka, który rozegrał bardzo dobre zawody oraz Adrian Grzybek pięknym technicznym strzałem z 15 metra.Szkoda 2 sytuacji niewykorzystanych przez Jakuba Warasa, który również w tym meczu błyszczał. Na wyróznieniu swoją dobra gra zasługują również Skarżycki i Stencel w obronie oraz Osiński w ataku,który bardzo często wspomagał obrońców w grze defensywnej. Gra P.Brzoskowskiego (naszego filara obrony) zasługuje na uznanie, który pokazał że nie boi sie agresywnej,zdecydowanej gry.

Cała drużyna zagrała na piątkę z plusem co dobrze prorokuje przed zbliżąjącą się rundą rewanżową (przyp. 21.04.13 gramy  z Orlęta Reda).

Ostatnim sprawdzianem przed ligą bedzię mecz z Amatorem Kiełpino po świętach Wielkanocnych.Dokładny termin spotkania opublikujemy na naszej stronie cisowagdynia.futbolowo.pl