ROCZNIK 1999 OLIVIA - CISOWA 2:2 (2:1)

• autor: cisowagdynia, 2013-04-21 07:05

Dobry mecz, a właściwie rewelacyjną drugą połowę rozegrali piłkarze Cisowej w mecz z viceliderem ligi.

Drużyna przetrzebiona przez kontuzję pierwszą połowę zagrała bardzo bojaźliwie, ale mimo zdecydowanej przewagi gospodarze nie stworzyli sobie wielu dogodnych sytuacji bramkowych. Nasza gra defensywna spisywałą się przyzwoicie. Olivia wyszła na prowadzenie po prezencie od sędziego, który tylko w sobie wiadomy sposób widział faul i podyktował karnego. Cisowa za sprawą Krystiana Koszuckiego wyrównała po jednej z nielicznych kontr. Gdy wydawało się, że remisem zakończy się pierwsza połowa, gospodarze zdobywają bramkę do szatni. Druga połowa to zupełnie inny mecz w wykonaniu naszego zespołu, chłopcy grają mądrze, odważnie, trwardo i niustępliwie walcząc o każdy metr boiska. Efekty takiego grania przychodzą bardzo szybko i za sprawą Patryka Niemca dochodzi do remisu. Mimo dominacji w drugiej połowie i kilku dogodnych sytuacji mecz kończy się remeisem 2:2. Znakomitą zmianę w drugiej połowie dał nie dokońca jeszcze zdrowy Adam Szkudlarek, który był prawdziwym reżyserem gry. Jego występ można podsumować tylko jednym słowem - znakomity. Świetnie zagrała również przemeblowana w drugiej polowie linia defensywna. Warto także odotować jeszcze debiut w naszej drużynie, zawodnika rocznika 2000 - Piotra Sukowa.