ROCZNIK 1998 - WAŻNA WYGRANA

• autor: cisowagdynia, 2013-05-07 09:46

Gosir Luzino - Cisowa Gdynia 1.2 (0.2)

W meczu z Luzinem podopieczni Michała Pietrzyka zdobyli niezwykle ważne 3pkt. dzięki którym nadal utrzymali fotel lidera. Bramki dla gości zdobyli Sebastian OsiNski po zamieszaniu podbramkowym oraz Bartek Matusiak, którego bardzo dobrym dośrodkowaniem obsłuzył jego imiennik B. Półchłopek. Po XIII kolejkach z bilansem 12 zwycięstw 1 porażki Cisowa Gdynia zajmuje I miejsce i pewnie zmierza do wygranuia ligi juniorskiej grupy I/Gdańsk.

Przypomnijmy że w ubiegła środe zespół Kaszubii Starzyno nie przyjechał na mecz, więc w wyniku nie zjawienia się gości zostanie przyznany walkower dla gdyńskich graczy.

A już w najbliższą niedziele (12.05.2013) zapraszaamy kibiców na mecz derbowy z AP Gdynia. Pierwszy gwizdek o godz. 12.00.