ROCZNIK 1999: CISOWA - KOWALE 8:2 (4:1)

• autor: cisowagdynia, 2013-05-12 20:04

Kolejne dobre spotkanie rozegrali piłkarze naszej drużyny, tym razem pewnie pokonując drużynę GKS Kowale 8:2.

Już pierwsza akcja przyniosła prowadzenie zespołowi, po wspaniałym i kombinacyjnym rozegraniu rzutu rożenego. Bramkę zdobywa Wiktor Krajewski. Chwilę później błąd naszego bramkarza i jest 1:1. Nie mijają jenak 3 minuty i ponownie wychodzimy na prowadzenie za sprawą Patryka Niemca. I na tym w zasadzie emocje w tym spotkaniu się skończyły. Mecz stał się jednostronnym widowiskiem i tylko dużą indolencją strzelecką goście zawdzięczają tak "niską" przegraną. Bramki dla naszego zespołu w tym meczu zdobyli: Patryk Niemiec 4, Krystian Koszucki 2, Wiktor Krakewski oraz Adam Szkudlarek po jednej.