ROCZNIK 1999 - ZWYCIĘSTWO NA KONIEC LIGI

• autor: cisowagdynia, 2013-06-09 16:34

W ostatnim meczu sezonu 2012/2013 nasza drużyna wygrała na wyjeździe ze Startem Mrzezino

6:1 (3:0) i trzeba przyznać, że był to najniższy wymiar kary. Nasz zespól od początku kontrolował spotkanie, rozgrywając piękne kombinacyjne akcje, głównie za sprawą reżysera naszej gry Adama Szkudlarka. Łupem bramkowym podzieli się fenomenalny dziś Patryk Niemiec 4 bramki, Patryk Stencel z rzutu karnego oraz najskuteczniejszy w tym sezonie w naszych szeregach Krystian Koszucki, dla którego było to trzydzieste trafienie. Gratulujemy udanego występu jak i bardzo dobrego całego sezonu.

Warto odnotować jeszcze fakt, iż był to ostatni występ drużyny pod wodzą trenera Adama Szustek. W przyszłym sezonie zespół poprowadzi trener Mieczysław Gierszewski.