CISOWA GDYNIA - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Najnowsza galeria

Dzień nauczyciela
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 137, wczoraj: 107
ogółem: 732 756

statystyki szczegółowe

Aktualności

ROCZNIK 2002 - TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ

  • autor: cisowagdynia, 2014-08-05 17:47

Aż 14 zespołów liczyć będzie liga w której zagra zespół rocznika 2002. Występować on będzie w lidze: GDAŃSK: D1 MŁODZIK  MŁODSZY. W rozwinięciu szczegółowy terminarz . . . 

Terminarz rozgrywek ligi: GDAŃSK: D1 MŁODZIK GRUPA I

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 23-08-2014/24-08-2014

1

Wicher Wierzchucino

- Bałtyk I Gdynia

       

2

Stolem Gniewino

- BOJANO LZS

       

3

Sokół Bożepole Wielkie

- Cisowa Gdynia

Sobota g. 15/16    

4

Olimpic I Skat Gdańsk

- Czarni Pruszcz Gdański

       

5

MKS Władysławowo

- Gedania Gdańsk

       

6

KP I Gdynia

- HUZAR CHOCZEWO

       

7

Korona Żelistrzewo

- Karlikowo Sopot

       

 

Kolejka 2 w dniach 30-08-2014/31-08-2014

8

Bałtyk I Gdynia

- Karlikowo Sopot

       

9

HUZAR CHOCZEWO

- Korona Żelistrzewo

       

10

Gedania Gdańsk

- KP I Gdynia

       

11

Czarni Pruszcz Gdański

- MKS Władysławowo

       

12

Cisowa Gdynia

- Olimpic I Skat Gdańsk

       

13

BOJANO LZS

- Sokół Bożepole Wielkie

       

14

Wicher Wierzchucino

- Stolem Gniewino

       

 

Kolejka 3 w dniach 03-09-2014

15

Stolem Gniewino

- Bałtyk I Gdynia

       

16

Sokół Bożepole Wielkie

- Wicher Wierzchucino

       

17

Olimpic I Skat Gdańsk

- BOJANO LZS

       

18

MKS Władysławowo

- Cisowa Gdynia

       

19

KP I Gdynia

- Czarni Pruszcz Gdański

       

20

Korona Żelistrzewo

- Gedania Gdańsk

       

21

Karlikowo Sopot

- HUZAR CHOCZEWO

       

 

Kolejka 4 w dniach 06-09-2014/07-09-2014

22

Bałtyk I Gdynia

- HUZAR CHOCZEWO

       

23

Gedania Gdańsk

- Karlikowo Sopot

       

24

Czarni Pruszcz Gdański

- Korona Żelistrzewo

       

25

Cisowa Gdynia

- KP I Gdynia

       

26

BOJANO LZS

- MKS Władysławowo

       

27

Wicher Wierzchucino

- Olimpic I Skat Gdańsk

       

28

Stolem Gniewino

- Sokół Bożepole Wielkie

       

 

Kolejka 5 w dniach 13-09-2014/14-09-2014

29

Sokół Bożepole Wielkie

- Bałtyk I Gdynia

       

30

Olimpic I Skat Gdańsk

- Stolem Gniewino

       

31

MKS Władysławowo

- Wicher Wierzchucino

       

32

KP I Gdynia

- BOJANO LZS

       

33

Korona Żelistrzewo

- Cisowa Gdynia

       

34

Karlikowo Sopot

- Czarni Pruszcz Gdański

       

35

HUZAR CHOCZEWO

- Gedania Gdańsk

       

 

Kolejka 6 w dniach 20-09-2014/21-09-2014

36

Bałtyk I Gdynia

- Gedania Gdańsk

       

37

Czarni Pruszcz Gdański

- HUZAR CHOCZEWO

       

38

Cisowa Gdynia

- Karlikowo Sopot

       

39

BOJANO LZS

- Korona Żelistrzewo

       

40

Wicher Wierzchucino

- KP I Gdynia

       

41

Stolem Gniewino

- MKS Władysławowo

       

42

Sokół Bożepole Wielkie

- Olimpic I Skat Gdańsk

       

 

Kolejka 7 w dniach 27-09-2014/28-09-2014

43

Olimpic I Skat Gdańsk

- Bałtyk I Gdynia

       

44

MKS Władysławowo

- Sokół Bożepole Wielkie

       

45

KP I Gdynia

- Stolem Gniewino

       

46

Korona Żelistrzewo

- Wicher Wierzchucino

       

47

Karlikowo Sopot

- BOJANO LZS

       

48

HUZAR CHOCZEWO

- Cisowa Gdynia     

Sobota 10.00    

49

Gedania Gdańsk

- Czarni Pruszcz Gdański

       

 

Kolejka 8 w dniach 04-10-2014/05-10-2014

50

Bałtyk I Gdynia

- Czarni Pruszcz Gdański

       

51

Cisowa Gdynia

- Gedania Gdańsk

       

52

BOJANO LZS

- HUZAR CHOCZEWO

       

53

Wicher Wierzchucino

- Karlikowo Sopot

       

54

Stolem Gniewino

- Korona Żelistrzewo

       

55

Sokół Bożepole Wielkie

- KP I Gdynia

       

56

Olimpic I Skat Gdańsk

- MKS Władysławowo

       

 

Kolejka 9 w dniach 11-10-2014/12-10-2014

57

MKS Władysławowo

- Bałtyk I Gdynia

       

58

KP I Gdynia

- Olimpic I Skat Gdańsk

       

59

Korona Żelistrzewo

- Sokół Bożepole Wielkie

       

60

Karlikowo Sopot

- Stolem Gniewino

       

61

HUZAR CHOCZEWO

- Wicher Wierzchucino

       

62

Gedania Gdańsk

- BOJANO LZS

       

63

Czarni Pruszcz Gdański

- Cisowa Gdynia

       

 

Kolejka 10 w dniach 18-10-2014/19-10-2014

64

Bałtyk I Gdynia

- Cisowa Gdynia

       

65

BOJANO LZS

- Czarni Pruszcz Gdański

       

66

Wicher Wierzchucino

- Gedania Gdańsk

       

67

Stolem Gniewino

- HUZAR CHOCZEWO

       

68

Sokół Bożepole Wielkie

- Karlikowo Sopot

       

69

Olimpic I Skat Gdańsk

- Korona Żelistrzewo

       

70

MKS Władysławowo

- KP I Gdynia

       

 

Kolejka 11 w dniach 25-10-2014/26-10-2014

71

KP I Gdynia

- Bałtyk I Gdynia

       

72

Korona Żelistrzewo

- MKS Władysławowo

       

73

Karlikowo Sopot

- Olimpic I Skat Gdańsk

       

74

HUZAR CHOCZEWO

- Sokół Bożepole Wielkie

       

75

Gedania Gdańsk

- Stolem Gniewino

       

76

Czarni Pruszcz Gdański

- Wicher Wierzchucino

       

77

Cisowa Gdynia

- BOJANO LZS

       

 

Kolejka 12 w dniach 08-11-2014/09-11-2014

78

Bałtyk I Gdynia

- BOJANO LZS

       

79

Wicher Wierzchucino

- Cisowa Gdynia

       

80

Stolem Gniewino

- Czarni Pruszcz Gdański

       

81

Sokół Bożepole Wielkie

- Gedania Gdańsk

       

82

Olimpic I Skat Gdańsk

- HUZAR CHOCZEWO

       

83

MKS Władysławowo

- Karlikowo Sopot

       

84

KP I Gdynia

- Korona Żelistrzewo

       

 

Kolejka 13 w dniach 15-11-2014/16-11-2014

85

Korona Żelistrzewo

- Bałtyk I Gdynia

       

86

Karlikowo Sopot

- KP I Gdynia

       

87

HUZAR CHOCZEWO

- MKS Władysławowo

       

88

Gedania Gdańsk

- Olimpic I Skat Gdańsk

       

89

Czarni Pruszcz Gdański

- Sokół Bożepole Wielkie

       

90

Cisowa Gdynia

- Stolem Gniewino

       

91

BOJANO LZS

- Wicher Wierzchucino

       

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [538]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

Wyszukiwarka