Już w sobotę 28-go marca UKS Cisowa z Vistalem za rękę...

• autor: cisowagdynia, 2015-03-23 21:42
Już w sobotę 28-go marca UKS Cisowa z Vistalem za rękę -zapowiedź

W najbliższą sobotę 28-go marca 2015 roku dziewczęta z rocznika 2004-2005 będą wyprowadzać do prezentacji zawodniczki Vistalu Gdynia. O godzinie 15:30 występujące w Superlidze gdynianki rozegrają pierwszy mecz w ramach 1/4 finału Mistrzostw Polski z drużyną KPR Ruch Chorzów.

Informacje organizacyjne w rozwinięciu.
UWAGA: zbiórka przy tylnym wejściu do Gdynia Arena o godz. 15:00.
Zabieramy: obuwie sportowe, czarne spodenki i białe skarpetki.

Zbiórka o godzinie 15:00 przy tylnym wejściu do Gdynia Arena.
Rodzice dziewczynek wyprowadzających zawodniczki mają zagwarantowany bezpłatny wstęp na mecz powołując się na p. Nowińską przy głównym wejściu.

Mecz rozpocznie się o 15:30 i zakończy po godzinie 17-tej.
Zachęcamy, żeby zabrać ze sobą kanapki, wodę i owoce.

Prawdopodobnie będzie możliwość zebrania autografów i zrobienia sobie zdjęć z zawodniczkami.
Warto przygotować i zabrać ze sobą kartki, długopisy i aparaty.

Poniżej przedstawiamy krótki opis ubiegłorocznej prezentacji przed meczem Vistal Gdynia -Zvezda Zvenigorod i zapraszamy do galerii ze zdjęciami.

Dnia 15-go listopada 2014 roku zawodniczki UKS Cisowa rocznika 2004-2005 wyprowadzały do prezentacji drużynę Vistalu Gdynia, która rozgrywała pojedynek z rosyjską ekipą Zvezdy Zvenigorod. Spotkanie to było pierwszym z dwumeczowej batalii o awans do 1/8 finału Pucharu Zdobywców Pucharów.

Już na kilkanaście minut przed umówionym terminem zbiórki dziewczęta wraz z rodzicami zaczęły gromadzić się przy tylnym wejściu do Gdynia Arena. Kiedy pojawiła się pani trener doskoczyły do niej i zaczęły wykrzykiwać nazwiska zawodniczek Vistalu, którym chciałyby towarzyszyć podczas prezentacji. Pośród wielkiego gwaru dało się słyszeć między innymi następujący głos, cyt. „Ja chcę Niedźwiedź. Ja chcę Niedźwiedź, a jak nie to Dorsz”.

W szatni dziewczyny przebrały się w żółte koszulki ze znakiem klubu Vistal Gdynia i ustaliły z panią trener przydziały do konkretnych zawodniczek gdyńskiej drużyny. Wyszły na boisko i oczekiwały na swoje idolki. Wkrótce ekipa Vistalu pojawiła się na parkiecie i rozpoczęła rozgrzewkę. Dziewczęta z Cisowej tylko przez chwilę przyglądały się starszym koleżankom. Wzięły piłki przyniesione przez seniorki i zaczęły ćwiczyć podania przy bocznej linii boiska. Kiedy pojawiła się mewa –maskotka gdyńskiego klubu –otoczyły ją i zaczęły przytulać i obściskiwać.

Przed prezentacją zawodniczki UKS Cisowa ustawiły się z piłkarkami ręcznymi Vistalu w rogu hali. Kiedy spiker zawodów zaczął wywoływać nazwiska seniorek, każda z nich w towarzystwie młodszej adeptki piłki ręcznej z UKS Cisowa wbiegła na środek boiska witając się z tymi, które już tam były. Wszystko działo się szybko i sprawnie przy oklaskach licznie zgromadzonej w hali publiczności.

Po prezentacji dziewczęta przebrały się w „cywilne” (nie sportowe) ubrania i zasiadły na trybunach głośno dopingując zawodniczki Vistalu Gdynia. Z rywalizacji zwycięsko wyszły reprezentantki Zvezdy Zvenigorod, które zdecydowanie pokonały gdynianki 32:20.
Po spotkaniu dziewczęta z UKS Cisowa miały możliwość zebrania autografów i zrobienia sobie zdjęć z ulubionymi zawodniczkami Vistalu.

Nazajutrz w pojedynku rewanżowym Vistal był górą i pokonał Zvezdę 27:24.