3-cie miejsce UKS Cisowa na Pomorskim Festiwalu Piłki...

• autor: cisowagdynia, 2015-05-31 16:10
3-cie miejsce UKS Cisowa na Pomorskim Festiwalu Piłki Ręcznej w Nowej Karczmie.

W dniach 29-31 maja 2015 roku w Nowej Karczmie odbył się Pomorski Festiwal Piłki Ręcznej, w którym udział wzięła drużyna dziewcząt rocznika 2004-2005. Obok UKS Cisowa w turnieju wzięło udział siedem innych zespołów.

Początek rozgrywek został zdominowany przez "Cisówki", które pokonały koleżanki z Sadlinek, Politechniki Koszalińskiej i Czerska odpowiednio 22:9, 21:7 i 16:5.

Gdynianki przebojem wdarły się do meczu półfinałowego, gdzie zmierzyły się z drużyną gospodyń UKS Nowa Karczma. Pojedynek z gospodyniami był bardzo wyrównany i losy wyniku ważyły się do ostatnich sekund. Na kilka sekund przed końcem meczu, przy stanie 11:11, został podyktowany rzut wolny bezpośredni dla zawodniczek z Nowej Karczmy. Upłynął juz regulaminowy czas gry i była to ostatnia akcja meczu. Gospodynie wykorzystały swoją szansę i rzuciły bramkę dającą im zwycięstwo oraz przepustkę do finału turnieju.

Naszym zawodniczkom pozostała walka o trzecie miejsce. W walce o brązowe medale zawodniczki UKS Cisowa pokonały zespół z Sadlinek 7:4.

Gratulujemy ambitnej postawy i 3-go miejsca naszym zawodniczkom!
Prawie wszystkie dziewczęta rzuciły bramki rywalkom pomimo różnych zadań pełnionych na boisku. Tak trzymać!

W trakcie Festiwalu przewidziano dla uczestniczek wiele atrakcji, m.in. wyjazd do Aquaparku, przejazd wozem konnym i ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Zapraszamy do galerii zdjęć z IV Pomorskiego Festiwalu Piłki Ręcznej.

Wyniki poszczególnych meczy (po nazwisku podano ilość strzelonych bramek).

Cisowa - Sadlinki 22:9
W.Krynicka, N.Penczyło 2, M.Janiszewska, L.Dobek 4, M.Pyryt 5, M.Król, O.Laskowska 1, K.Stromska 9, W.Klein 1, O.Treder.

Cisowa - Politechnika Koszalin 21:7
W.Krynicka 1, N.Penczyło 2, M.Janiszewska,L.Dobek 2, M.Pyryt 8, M.Król, O.Laskowska 2, K.Stromska 5, W.Klein 1, O.Treder.

Cisowa - Czersk 16:5
W.Krynicka, N.Penczyło, M.Janiszewska, L.Dobek, M.Pyryt 8, M.Król 1, O.Laskowska 2, K.Stromska 4, W.Klein, O.Treder 1.

Półfinał
Cisowa - Nowa Karczma 11:12
W.Krynicka, N.Penczyło, M.Janiszewska, L.Dobek 3, M.Pyryt 2, M.Król, O.Laskowska 5, K.Stromska 1, W.Klein, O.Treder.

Mecz o 3-cie miejsce
Cisowa - Sadlinki 7:4
W.Krynicka, N.Penczyło, M.Janiszewska, L.Dobek 2, M.Pyryt 3, M.Król, O.Laskowska,
K.Stromska 2, W.Klein, O.Treder.